26 Eylül 2020 Cumartesi

Feci kazada 3 ölü 2 yaralı

Eyyübiye Ağdirekli Camii altındaki iş yeri kiraya verilecek

Eyyübiye Ağdirekli Camii altındaki iş yeri kiraya verilecek

banner16
01 Temmuz 2020 Çarşamba 12:42
Eyyübiye Ağdirekli Camii altındaki iş yeri kiraya verilecek


Eyyübiye’de cami altındaki bir işyeri kiraya verilecek. Eyyubi’ye İlçe Müftüsü Adem Dobur,  kira ihale şartnamesini basın mensuplarıyla paylaştı.

Şartname şu şekilde…

ŞANLIURFA İLİ EYYUBİYE İLÇESİ

AĞDİREKLİ CAMİİ ALTINDAKİ İŞYERİNİN KİRA İHALE ŞARTNAMESİDİR.

1- Mülkiyeti hazineye ait, Şanlıurfa İli Eyyubiye İlçesi Direkli Mahallesi 4663 ada ve 1 parselde kayıtlı ve Kondu Caddesi No : 292 de bulunan AĞDİREKLİ CAMİİ’nin zemin katında yer alan işyeri kapalı zarf usulü ile teklif alınmak suretiyle kiraya verilecektir.

2- Teklifler 16 Temmuz 2020  Perşembe günü saat 17.00 ye kadar Eyyubiye Müftülüğüne teslim edilecektir. (Türkiye Diyanet Vakfı Eyyubiye Şubesine)

3- Toplanan teklifler, Türkiye Diyanet Vakfı Eyyubiye Şubesinde 17 Temmuz Cuma günü değerlendirilecek ve en yüksek teklifi veren (Vakıfça gerekli görülmesi halinde ihale açık teklif usulünde devam edecektir) iştirakçi ile kira mukavelesi düzenlenecektir

4- İhaleye iştirak edecek olan isteklilerden teminat alınmayacaktır.

5-İhaleye katılacak olanlar tarafından, teklif mektuplarının imzalanması ve bu mektuplarda şartname ile eklerinin tamamen okunup kabul edildiğinin belirtilmesi, teklif edilen fiyatın rakam ve yazı ile açık olarak yazılması zorunludur. Teklif mektubu ve ekleri bir zarfa konulup kapatıldıktan sonra zarfın üzerine isteklinin ünvanı, adı soyadı ve tebligata esas olarak göstereceği açık adresi yazılır. Zarfın yapıştırılan yeri istekli tarafından imzalanır veya mühürlenir. Bunlardan herhangi birine uygun olmayan veya üzerinde kazıntı, silinti veya düzeltme bulunan teklifler kabul edilmeyerek ihale dışı bırakılır.

6- İhale en yüksek teklifi veren iştirakçi üzerinde kalacaktır. Ancak Vakıf Yönetim Kurulu yaptığı değerlendirmeye göre verilen teklif aşağı da olsa, uygun görürse diğer iştirakçilere de verebilir.

7- İhaleyi kazanan müstecir kiralanan yerin TL cinsinden 3 yıllık kira bedeli tutarını ihale gününden itibaren en geç 15 gün içerisinde Vakıfbank Şanlıurfa Şubesindeki Türkiye Diyanet Vakfı Eyyubiye Şubesine ait TR580001500158007302250078 No’lu TL hesabına defaten yatıracaktır.

8- Kira sözleşmesi 10 (on) yıllık süre ile yapılacak olup  Kira Sözleşmesini takiben süre başlar.

9- Vakfımız 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa tabi değildir. İhaleyi yapıp yapmamakta, iptal etmekte, ertelemekte veya dilediğine vermekte serbesttir.

10- Söz konusu işyeri MUHAMMEN kira bedeli 2000 (iki bin) TL. dir.

İşbu şartname 10 maddeden ibarettir.

Adem DOBUR -  Eyyubiye Müftüsü / Türkiye Diyanet Vakfı Eyyubiye Şube Başkanı

Edessa TV Haber Merkezi

banner19

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  EN ÇOK OKUNANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  ARŞİV